Vstupenky na galavečer

Jak už jsme avizovali, galavečer se uskuteční 23.6.2023 od 17:30 v Kulturním domě ve Frýdlantu nad Ostravicí. Už teď pro vás máme připraveno více než 200 cen a to stále ještě není všechno. Abychom mohli připravit i bohatý raut, rádi bychom od vás měli zpětnou vazbu, kdo se galavečera zúčastní. Ve svém profilu nyní najdete možnost označit „zúčastním se“ (pokud jste splnili všechny podmínky) a následně se vám vygeneruje vstupenka. Prosím neklikejte, pokud víte, že se nebudete účastnit. Je také možné za sebe poslat zástupce, v tom případně zaklikněte a vstupenku předejte jemu. Pokud máte propojené profily s rodinnými příslušníky/známými, můžete z jednoho profilu odkliknout i za ně. Přihlásit se na galavečer a vygenerovat vstupenky lze pouze do 31.5., tak tento termín nepromeškejte, pak se již systém uzavře.

Co když mi to píše, že jsem nesplnil pravidla pro účast? Nejdříve si zkontrolujte, že jste nahráli všechny trasy a máte ukončené alespoň jedno kolo. Dále musíte mít zakoupené tričko. Pokud jste trička objednávali z jednoho profilu, pak se podívejte do článku jak rozdat trička ostatním. Kdo nemá v profilu tričko, nemá splněná pravidla.

Co když mám více profilů? Pokud jste soutěž absolvovali několikrát pod různými profily, platí pravidlo, že nepotřebujete pro další profil tričko. To, že se zúčastníte, zaklikněte na profilu s tričkem a vygenerujte si vstupenku. O vašich dalších profilech víme a lístky do tomboly vám budou načteny i za tyto profily a jejich absolvovaná kola.

Pokud máte dotazy, pište na info@prosteveforme.cz

02.05.2023 21:27
publikoval: Petra Vrublová magdonova.p@seznam.cz