Galavečer se blíží!

Už se těšíte? A chcete malou ochutnávku toho, na co byste se těšit měli? Tak tady je…

Ale ještě chvíli vás budu napínat a nejdříve si řekneme pár organizačních věcí. Vše vypukne 23.6. v 17:30. Nezapomeňte svou vstupenku! Nemusí být vytištěná, ale musíte ji mít. Abychom předešli dlouhé frontě u vstupu, přijďte o trochu dřív 🙂 Pokud nemůžete přijít, dejte svou vstupenku vašemu zástupci. Hned u vstupu se budou losovat lístečky do malé tomboly (SPOILER všechny budou výherní!). Rozdávání malé tomboly proběhne až v průběhu večera. Velká tombola se bude losovat až v průběhu večera. Pokud jste se po dobu trvání tohoto kola rozmnožili, samozřejmě vezměte s sebou i vaši nejmenší ratolest.

A na co se můžete těšit? O vynikající jídlo se postará p. Václavínek z Imrvére a občerstvení na baru již tradičně připraví hasiči z Metylovic. Celý večer bude tak trochu vzpomínkový, připomeneme si předchozí ročníky, co jsme navštívili, jaké byly medaile, apod. Všichni zúčastnění dostanou památeční medaili tohoto ročníku a proběhne i vyhlášení vítězů.

A teď to hlavní, co na vás čeká v tombole! Máme pro vás připraveny ceny za více něž 200 000 Kč! V malé tombole vyhrává každý! A nebudou to jen tak nějaké malé drobné ceny. Jelikož v tuto chvíli máme v malé tombole okolo 280 cen, ale lístků máte o 100 méně. Což znamená, že budete vyhrávat i tašky plné cen. Je tam připravena elektronika, hra Zbojníci z Beskyd, turistické vybavení, pomocníci do kuchyně, poukázky na pohonné hmoty a spousta dalšího. Za tyto ceny moc děkujeme městu Frýdlant n. Ostravicí, firmě Retigo, SŠ řemesel z FM, firmě EKW, Závodný Elektro, C2net, Zubní ordinace, Lakum Group, Martin Jurek, HB servis, AROshop, kteří věnovali ceny do tomboly nebo na ně přispěli finanční částkou. Velká tombola bude opravdu lákavá, a pokud jste ukončili více než jedno kolo, máte se opravdu na co těšit. Mezi hlavní ceny bude patřit Notebook Asus ExpertBook B5 Flip a Notebook Microsoft Surface Laptop Go, oba nám darovala do tomboly firma TINT. Dále elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter, Playstation a sportovní hodinky Garmin od firmy GIFF. Let v kluzáku nad Lysou horou darovaný AK Frýdlant n.O. Bezmála 100 kg barev, které vám posílá VS Color, Poukázky na YDYKSEB, tablety, chytré hodinky, mobily, tiskárna a další.

Jen pro připomenutí, co říkají pravidla „Pro účast na galavečeru stačí splnit první kolo, ale toto opravňuje jen k účasti a losování o základní ceny v malé tombole. Pokud se chcete zúčastnit losování o hlavní ceny, musíte ujít alespoň dvě kola. Za první kolo dostanete do malé tomboly jeden los, za dvě kola 2 losy a za 3 kola 4 losy. Do velké tomboly má každý účastník, ať splní dvě nebo tři kola, jeden los.“ Pokud jste soutěž absolvovali pod různými profily vícekrát, budou vám lístky do malé i do velké tomboly sečteny.

A teď jedna prosba, pokud byste se chtěli stát součástí dobrovolnického týmu na Galavečeru (pomoc s přípravou, u vstupu, při rozdávání cen apod.) tak nás neváhejte kontaktovat na info@prosteveforme.cz. Tato výzva platí i pro ty, kteří nesplnili podmínky pro účast, ale i tak by se chtěli podívat, jak vše bude probíhat.

Už se těšíte? My na vás ano 🙂

15.06.2023 21:49
publikoval: Petra Vrublová magdonova.p@seznam.cz