Event na Emě

Je pátek třináctého.  Skupina lidí různého věku postává pod horou, z jejíhož vrcholku vychází slabý kouř. Je na nich vidět že jsou trochu nervózní. Je horko a některým na čelech vyrážejí krůpěje potu. Vědí, že budou muset nahoru vynést spoustu věcí, a nahoře, v nedostatku kyslíku, budou muset zvládnout, to, co si předsevzali…….

Takhle nějak by mohl vypadat úvod k novému hororu, naneštěstí jsme měli v pátek, třináctého, víc štěstí než rozumu. Máme tady pro Vás, shrnutí páteční akce.

Lidé, kteří dorazili na event, už půl hodinky předem, nervózně přešlapovali a vyhlíželi organizátory. V pět hodin proběhla dělba práce a společně jsme zahájili výstup na Emu. Někdo nesl latě, jiný beton, další zas vodu a nářadí. Ti šikovnější nahoru donesli výborné buchty, korbáčky a další furtožerky.

Principem eventu nebylo vyškrábat se nahoru se všemi těmi věcmi, ale především využít levnou pracovní sílu, která měla za úkol to puzzle, které se vyneslo nahoru, složit. Jakmile byly na vrcholu všechny potřebné části mohlo se začít. Oficiálně jsme prohlásili event za zahájený, a to pořádným panákem GIFF likéru FIREWATER!! Netrvalo to dlouho a do hodinky měli chlapi hotovo. Poskládáno, napevno smontováno a dokonce i zabetonováno! A tak jsme se všichni společně postarali o to, aby ostravská halda Ema měla krásnou, novou lavičku s výhledem do dálek všedních dní a dělala je tak o něco víc neobyčejnými.

 

Společně jsme vyrobili lavičku. GIFF odlil z litiny lavičkové nohy, Faunapark dodal dřevo a Martin Jurek provedl gravírování.

A vy jste nám ji pomohli umístit tam, kde ji bylo potřeba.

Celý příběh lavičky od GIFFu najdete >>tady<< a od Martina Jurka >>zase tady<<

To nebylo vše, ještě jsme si přichystali malou soutěž. Jelikož nás trochu zradila technika, soutěžili jsme pěkně po staru. Losovali jsme, rozdali se lístky, všichni účastníci si je podepsali a hodili je do našeho losovacího kýble od cementu. Bylo přes třicet cen a přes třicet obdarovaných a tak se dostalo skoro na všechny. Mezi dárky, které poskytli naši sponzoři, byl opravdu velký výběr.  GIFF, který dal do frcu hned několi termohrnků, Tint a jeho vymazlené elektro, RC Sepetná poskytla poukaz na badminton, Ydykseb daroval poukaz v hodnotě 500 korun, zubní ordinace věnovala několik sad pro dentální hygienu a faunapark poskytl kvalitní lahve dobrého vína. A na ty co se nedostalo, pamatujte čeká Vás dovolená v „ Chorvatsku“ 😉

Máme tak za sebou první event a my moc děkujeme za tak hojnou účast, pomoc a také chceme poděkovat všem našim sponzorům, za dárky pro soutěž.  Bez Vás by to nešlo !!! Díky

Pokud máte fotografie a chcete se s námi o ně podělit, neváhejte a zašlete nám je na náš email:

editor@prosteveforme.cz

My je potom pro Vás zveřejníme na našem rajčeti a třeba tím nakrmíme další flešku.

 

PS 1.8.2018: přidáváme Vám sem ty slibované fotky z rajčete:

https://aarfycz.rajce.idnes.cz/Event_na_hlade_Ema/

TBT

 

 

 

Publikováno : 01.08.2018 12:22