Dneska to bude jednoduché abyste nemuseli moc přemýšlet.

Indicie č. 6

Jsem jedinečná. Vlastně co to píšu, jsem jedinečné. A ani to ne. Jsem jedinečný….. Sakryš mám v tom zmatek. Nejdříve jsem byla hodně dlouho ženského rodu. No ale pak se někdo rozhodl a najdenou nejsem TA, ale TO. Aby v tom byl ještě větší zmatek, tak TO jo složeno z TÉ, vlastě dvout TĚCH a jednoho TOHO. Čert aby se v tom vyznal. Dokud jsem byla TA (a to bylo ještě na jaře), bylo všechno jasné. Ale teď??? Dárek je přímo ve mně

Indicie č. 7

Ještě na jaře to stálo za prd. Ať jsem se koukal kam jsem chtěl, nic moc jsem neviděl. Za to teď? PARÁDA. Úžasný výhled. V noci, pokud není zataženo, jsou nádherně vidět hvězdy. I vysílač na Radhošti vidím. A ve dne? Nádhera. Nejen Radhošť, ale i rozhlednu na Javorníku je vidět. A za všechno vděčím takové malé žravé potvoře. Jinak bych tu trčel ještě roky a neviděl nic. Škoda, že se zrovna teď ke mně dá tak špatně dostat. A dárek je nade mnou.

Indicie č. 8

Já jsem taky zajímavá. Nejsem ani živá ani mrtvá. Nemůžu být totiž mrtvá, když jsem nežila. Přesto si mnoho lidí myslí, že jsem žila a pro ně jsem teda asi mrtvá. Ať je to tak nebo tak, jsem známá. Skoro jako celebrita. No dárek je ve mně. Chce te ale obratnost a odvahu.

S dárkem se zase pochlubte na fotce a napište komentář jestli bylo složité ho najít. Pokud jste na daném místě už byli, taxi fotku třeba vyměňte.

Takže máte tři indicie… Do toho!!!

Publikováno : 30.06.2018 6:08