Máme tady duben, další měsíc naší soutěže. Ovšem to není nic, co byste už dávno nevěděli, ale co už možná nevíte je to, jak celá naše soutěž vznikla.  Věříme, že jste zvědaví a proto jsme si připravili malé odhalení.

Bude tomu už sedm let co k nám do slévárny GIFF a.s. přišel Česťa. Byl tenkrát ještě provozním SPORT RELAX CENTRA a hlavně naším kamarádem. Čestmír k nám tehdy přišel s nabídkou, která se neodmítá. Řekl „Vy nás budete podporovat a my na oplátku přejmenujeme Kotelnu na GIFFARÉNU„. Netrvalo dlouho a na spolupráci jsme v GIFFu přistoupili a plácli si spolu.

Začalo tak období vymýšlení a příprava reklamní podpory pro GIFFARÉNU. Šlo o billboardy, loga na komín kotelny, webové stránky a mnoho dalšího. Nejdůležitější však byl slogan. Vymýšlelo se ve velkém, v GIFFu jsme jich vymysleli mnoho, ale pořád to nebylo ono. Oslovili jsme tehdy mladou studentku žurnalistiky Lenku Papřokovou a požádali ji o pomoc s naším sloganem. Lenka nás vyslechla a přišla s deseti návrhy, z nichž každý byl lepší než ty naše, měly to něco, co nám neustále chybělo. Uhodnete, který jsme vybrali?

Vybrali jsme ten nejlepší „PROSTĚ VE FORMĚ“. Proč? Protože, je to skvělá slovní hříčka, která skvěle pasuje k výrobě slévárny GIFF, jelikož všechny odlitky musí být nějakou dobu ve formě. A najednou to přišlo, „mám super nápad“ řekl Tom. Skvělý slogan bychom měli, teď jenom vykročit tou správnou nohou. A to byl ten krok k naší stejnojmenné soutěži, pro všechny 😉

Za tím „oním“ krokem stálo ještě mnoho dřiny a práce, ale v loňském roce 2017 úspěšně proběhl první ročník soutěže „prostě ve formě“ organizované slévárnou GIFF a letos v roce 2018 je v plném proudu již druhý ročník.

Děkujeme, že jste v tom s námi a přijali jste naši soutěž jako výzvu a jste

„PROSTĚ VE FORMĚ“

T&B&T                                                                                                                                                                                    Foto: Pavel Špurek

Publikováno : 05.04.2018 5:45