Soutěž je sice rozplánována na celý rok, ale stejně jako loni se někteří urvali z řetězu. Takže Tom doprogramoval trasu.

Trasu můžete absolvovat až po splnění prvního kola. Trasa má celkem 15 km. Pokud je ale někdo šikovný, dá se zkrátit na 11 km. Animaci trasy si můžete prohlédnout tady. Trasu v mapách máte tady.

Podmínkou uznání trase je časový limit 6 hodin a fotky ze všech průchozích míst (Celkem 8 – počítá se i fotka na startu a v cíli). Pokud máte splněno všech 30 cílů, objeví se vám trasa ve vašem profilu a můžete ji absolvovat. Pokud splníte kriteria trasy, otevře se vám další kolo. Pokud trasu absolvujete uvidíte váš výkon v žebříčku tras. Řazení v tomto žebříčku bude podle rychlosti absolvování trasy.

Dávejte pozor, fotek raději udělejte více. Pokud kriteria nesplníte, nebude Vám trasa uznána a budete ji muset jít znovu. Hodně štěstí

Druhá věc : Vláďa Pešák přišel s nápadem, že by se soutěžící mohli blíže poznat, pokud se potkávájí na cílových místech nebo cestou. Navrhnul čelenky. Nápad se nám líbí, tak ho zrealizujeme. Čelenky budou mít vyšité logo soutěže a budeme se snažit, aby byly co nejlevnější. Prozatím vychází cena hodně pod stovku. Jakmile budou, dáme vědět.

Publikováno : 20.02.2018 19:33